Svatební fotografování

Svatební fotografie budou Vaší celoživotní vzpomínkou na jeden z nejkrásnějších dnů ve Vašem životě, proto je dobré nepodcenit přípravu a výběr šikovného fotografa. My zachycujeme emoce, energii, detaily, zaznamenáváme radost v očích, štěstí i vášeň, proto na fotografiích budete vypadat přirozeně.

Dokumentujeme nezapomenutelné momenty pro Vaše živé vzpomínky. Každé fotografování je pro nás závazek a zároveň výzva, kterou se vždy snažíme naplnit na 110%. Jsme maximálně nakloněni všem kreativnostem (i výstřednostem), které se snažíme uchopit s absolutním citem a empatií. Ke každému fotografování přistupujeme individuálně a vždy se od nás dočkáte originálních a kreativních nápadů.

Praktické informace:

  • Neomezujeme počet fotografií, samozřejmě se vše odvíjí od Vašeho výběru balíčku dle času, nicméně nepřijdete o žádné fotografie. Zkrátka dostanete výběr všech důležitých fotografií v plném rozlišení.
  • Prosazujeme přátelský přístup, proto se s Vámi velmi rádi setkáme předem před Vaším svatebním dnem, poznáme se, vyslechneme Vaše přání a představy a moc rádi Vám sdělíme i naše nápady.
  • Ke každému fotografování přistupujeme individuálně, nápady tak vznikají i na místě.
  • Používáme profesionální techniku pro tu nejvyšší kvalitu Vašich fotografií.
  • Postprodukce (úprava) fotografií je samozřejmostí – pokud si nevyberete jinak.
  • Rádi Vám vytiskneme fotoknihu, obraz, nebo vytvoříme video z Vašich fotografií.
  • Výsledné fotografie zasíláme v elektronické podobě nebo na DVD (flash disku) dle domluvy.
  • Doba fotografování se odvíjí od Vámi zvolené varianty. Je možné se domluvit o prodloužení focení přímo na místě.
  • Doba zpracování záleží na množství fotografií, běžně okolo 2 až 4 týdnů. Na postprodukci si dáváme velmi záležet, výsledek pro nás musí být perfektní a vy s ním spokojeni.
  • Fotografování je možné uskutečnit v ČR i v zahraničí.

Vše záleží na domluvě – takřka nic pro nás není nemožné.

Ceník služeb a výhodné balíčky naleznete ZDE.

   

SPECIÁLNÍ SLUŽBY
Máte speciální přání? Naše tvorba má takřka neomezené možnosti. Co není uvedeno v nabídce, neznamená, že to nedokážeme společně vytvořit. Fantazii se u nás meze nekladou, a tak můžeme společně obohatit Vaše vzpomínky například předmanželským fotografováním, natočením předsvatebního nebo posvatebního videa, (natočení nebo fotografování) atraktivní žádosti o ruku, videem (fotografiemi), které promítnete na svatbě, videem z fotografií, párovým romantickým nebo bláznivým videem (fotografováním)… možností je spousta, stačí nám jen napsat ZDE.

Fotografování v Exteriéru

Jedním z našich nejoblíbenějších způsobů fotografování. Sluníčko jako zdroj světla je nevypočitatelné, a možná právě proto mají výsledné fotografie takové kouzlo. Nedají se předvídat s takovou jistotou, jako například v ateliéru, ale o to víc pak můžete být z výsledku překvapeni. V exteriéru si zakládáme na maximální přirozenosti fotografie, dbáme na detail a krásu modelu, ale zároveň zachycujeme dynamiku a prostor exteriérového prostředí, a to i na místech, která se Vám zprvu nemusí zdát vůbec zajímavá. Rodinné fotografování, těhotenské, portrétové, promo, produktové, architektura, krajina nebo fotografování domácích mazlíčků.. to vše a ještě mnohem více.

Ceník služeb naleznete ZDE.

  

Promo fotografování

   

   

   

  

Portréty