Chcete s námi spolupracovat a společně tak tvořit krásnější svět? Také Vám záleží na naší planetě?

 •          Každým rokem utrpí miliony zvířat nesprávnou likvidací biologicky nerozložitelného odpadu, který zasahuje do životního prostředí. Společně můžeme zabránit zbytečnému trápení a smrti nevinných zvířat.
 •          Jsme přesvědčeni, že příspěvky ať už charitativním organizacím nebo jednotlivým útulkům vytvářejí smysluplný a měřitelný dopad na svět.

     

 1. Máte obchůdek nebo firmu? 
  Máte zajímavý obchůdek a záleží Vám na přírodě? Nebo máte firmu, do které byste rádi vnesli něco ekologického, hezkého a zajímavého? Neváhejte nás kontaktovat. :)
 2. Jste Člověk s velkým Č? 
  Jste sportovec, herec, muzikant, bloger, influencer, velkoobchodník nebo jednotlivec, který si dokáže představit spolupráci s námi? Nebo Člověk s velkým Č, který chce společně pracovat na naší vizi? Líbí se Vám náš projekt a chcete pracovat společně s námi? Možností je dost. Proto neváhejte a dejte nám to vědět.
 3. Chcete nám pomoct chránit planetu?
 4. Máte zajímavé návrhy, jak by se dalo pomoct?
 5. Rádi byste přispěli finančně nebo nějakou činností?

V případě Vašeho zájmu o jakýkoliv typ spolupráce nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailem: info@handartgoods.com

. Ozvěte se i v případě, že Vás napadají jiné možnosti spolupráce, o kterých jste se zde nedočetli. :)

Už jen nákupem výrobku od nás pomáháte chránit životní prostředí. Jak? 5% ze zisku z každého nákupu putuje konkrétním útulkům nebo organizacím, o kterých vy sami rozhodnete každý šestý měsíc pomocí hlasování na našich sociálních sítích. Návrhy nám můžete posílat i vy při dokončení Vašich objednávek do kolonky „poznámky“.

Hlasování:

 • Hlasování probíhá klasicky v příbězích (stories) na našem Facebookovém a Instagramovém profilu prostřednictvím ankety.
 • Výběr aktuální ankety vždy dvou organizací nebo útulků je na nás (podle nejvyššího počtu návrhů a nejlepšího uvážení).
 • Na sociálních sítích Vás vždy o všem informujeme.