Před šestnácti lety se potkaly dvě kreativní duše, které měly tolik energie, že jí vkládaly úplně do všeho a především do blbostí (většinou tvůrčích, ale kraviny je napadaly pořádné). Jakmile měly na dosah plechovky barev, okamžitě věděly, že to je jejich příležitost jak něco zkrášlit (nebo v některých případech spíš zničit, ale nad tím samozřejmě děti takhle nepřemýšlí). Bylo jedno, jestli to byly plechovky akrylovek, tuby akvarelu, pastely, nůžky, látky, plátna, baličáky,... prostě cokoliv. Ujaly se každé tvůrčí činnosti, i když ne všichni z toho měli vždy radost. Teď už je pochopitelné, že paní učitelka na základní umělecké škole nebyla zase tak moc nadšená, když se jim školu podařilo pocákat balonky naplněnými barvou skoro ze všech stran. Důležitý ale vždycky bylo to, že holky měly kreativní nápady.. spoustu nápadů! A až po čtrnácti letech je napadlo, že svou tvořivostí můžou vykouzlit úsměv na rtech i někomu jinýmu, než jenom sobě, a to se stalo prioritním.

      Od těch dětských let si holky vystudovaly nějaké ty školy – umělecké, výtvarné, kulturní, prošly různými tvůrčími kurzy a teď jsou tady pro Vás. Ten bláznivý smysl pro tvorbu jim totiž zůstal. Taky cestují po celém světě a nechávají se inspirovat vším možným – přírodou, jinou kulturou, hudbou, vlastními příběhy, životem! Mají ekologickou duši a patří k těm, kteří chtějí změnit přístup k plastovému odpadu. A to hlavní? Milují zvířátka, kterým se snaží všemi možnými způsoby pomáhat. Posílají část peněz z prodeje každého kusu zvířecím útulkům nebo organizacím, které zvířátkům pomáhají (po celém světě). Více na tohle téma se dozvíte v záložce: Spolupráce

      Spolupracují s šikovnými návrháři a kreativními dušičkami, které srší nápady a bujnou fantazií. Mají vystudovanou školu umění a designu, výtvarnou kulturu, a nebo mají umění v sobě už od dětství. Ateliér a dílna se v současné době nachází u Ústí nad Labem a částečně i v Praze, ale „práci“, která je vlastně koníčkem, si rádi berou všude s sebou, zejména cestují za inspirací po Čechách nebo do zahraničí, kde vznikají všechny možné nápady a návrhy.

U nás vše začíná radostí z tvorby a u Vás pokračuje radostí z výrobků.

S láskou pro Vás tvoří Katka, Lydie a jejich kreativní tým. <3