Pouze online

Imperium plant - strom života

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů
Přívěsek: Strom života
Minerály: Bílý onyx a zelený jadeit
Délka náramku: 16 -18 cm / na požádání lze upravit
Velikost minerálních kamenů 6 mm

Inspirováno bledulkami

Více informací

Tento produkt již není na skladě

380,00 Kč s DPH

Více informací

Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů. Náramek je velmi flexibilní, je možné ho natáhnout až na obvod cca 24 cm - vhodný i pro silnější ruku. Kamínky jsou navlečeny na silném pružném vlákně transparentní barvy. Minerály jsou od sebe odděleny kovovými aplikacemi, jež dávají náramku atraktivní vzhled.

Budete-li chtít velikost náramku upravit, napište to při objednávce do políčka „poznámky”.

Jadeit zelený přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jako kámen snů, položen na čele, přináší sny nahlížející do hloubky našeho nitra. Uklidňuje nervový systém, harmonizuje nefungující vztahy, pomáhá realizovat touhy a vášně, má nejblíže k centru srdce.

Bílý onyx je ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou.

Strom života byl symbolem náboženským a mytologickým s opravdu hlubokým duchovním významem. Strom obecně má původ v dávných dobách a byl vždy předmětem uctívání a modliteb. Stromy byly totiž centrem energie a léčitelství, neboť sdružovaly vše živé. Tedy pokud milujete a chováte respekt k lidem, zvířatům či přírodě, symbol stromu života by Vám neměl být cizí.

Krásný dárek pro maminku, babičku, kamarádku, sestru, tetu nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.

Náramky jsou fotografovány na denním světle a čištěny v horských pramenech Jizerských hor.