Pouze online

Re vera sensus

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů / pánská velikost
Minerály: černý pruhovaný achát, zoisit
Délka náramku: 19 -22 cm / na požádání lze upravit
Velikost minerálních kamenů 6 mm

Inspirováno přírodou

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

380,00 Kč s DPH

Více informací

Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů. Náramek je velmi flexibilní, je možné ho natáhnout až na obvod cca 24 cm - vhodný i pro silnější ruku. Kamínky jsou navlečeny na silném pružném vlákně transparentní barvy.

Budete-li chtít velikost náramku upravit, napište to při objednávce do políčka „poznámky”.

Černý pruhovaný achát známý také jako "Black and White" (černý a bílý) chalcedon, je černý achát s výraznými pruhy bílými, šedými a někdy i hnědými. Je kamenem uzemnění a harmonizuje základní, tj. kořenovou čakru. Podporuje smysl pro realitu a pragmatické myšlení. V případě, že má pravidelné vzory, je vhodný pro uklidnění, navození harmonie a s nepravidelnými vzory se hodí spíš pro celkovou stimulaci a rozhodování. Používá se pro sebeovládání, zvýšení odolnosti, síly a pro potlačení úzkosti. Je kamenem uklidnění a podporuje vnitřní rozjímání. Přináší zdraví, prosperitu a pocit bezpečí. Achát se tradičně používá pro zlepšení mentálních funkcí, podporu soustředění, vnímání a analytických schopností. Je prospěšný pro odhalení skrytých možností, zvyšuje sebedůvěru, umožňuje sebepřijetí a pomáhá překonat hořkost tlumením hněvu, zvýšením lásky a odvahy začít znovu. Proto je vhodný k rychlejšímu překonání jakýchkoli traumat. Achát stabilizuje auru, eliminuje a přeměňuje negativní energii. Jeho očistný účinek je silný na všech úrovních, tedy fyzické, psychické i duchovní.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ pokud se umístí na břicho nebo se pije ve formě elixíru, používá se ke stimulaci trávicího systému a zmírnění gastritidy, k zlepšení funkce dutých orgánů, jako je žaludek, děloha, střevo apod.

Zoisit
Rubín v zoisitu nebo-li anyolit může být chápán jako samostatná odrůda zoisitu nebo jako speciální metamorfovaná hornina. Je složen ze světle zeleného zoisitu, temně zeleného pargasitu a rubínu. Rubín v zoisitu přeměňuje negativní energii na pozitivní, pomáhá zvládnout obtížné životní situace a stresové stavy. Je kamenem bohatství i ochrany. Vytváří štít proti všem druhům útoků. Představuje sílu a energii. Uvádí do rovnováhy činnost srdeční čakry. Podněcuje touhu po životě a sexuální aktivitu. Zahání strach, smutek a negativní myšlení. Zajišťuje klidný spánek bez nočních můr.

Zoisit přináší povzbuzení, uvolňuje dávné vzpomínky a pomáhá nám se s nimi vypořádat. Pomáhá nám překonat sebedestruktivní sklony a inspiruje nás k tomu, abychom vzali život do vlastních rukou.

LÉČEBNÉ VYUŽITÍ Napomáhá předcházet střevním potížím, udává se, že ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Pomáhá čistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáhá jejich léčbě. Udává se, že rubín v zoisitu podporuje plodnost, pomáhá při onemocnění prostaty a vaječníků. Pomáhá při regeneraci po vysilujícím onemocnění.

Krásný dárek pro přítele, kamaráda, tatínka nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování. Lze nosit i jako dámský náramek.

Náramky jsou fotografovány na denním světle a čištěny v horských pramenech Jizerských hor.