Pouze online

Picea - náhrdelník a náramek

Nový produkt

Energetický náhrdelník a náramek z minerálních kamenů
Přívěsky: kočičí hlava
Minerály: bílý howlit, jaspis zebra, avanturín broskvový
Délka náramku: 16 - 18 cm / na požádání lze upravit
Velikost minerálních kamenů 8 mm

Inspirováno přírodou

Více informací

Tento produkt již není na skladě

620,00 Kč s DPH

Více informací

Jedná se o jemné šperky z přírodních materiálů. Náramek i náhrdelník je velmi flexibilní. Kamínky jsou navlečeny na silném pružném vlákně transparentní barvy.

Budete-li chtít velikost náramku nebo náhrdelníku upravit, napište to při objednávce do políčka „poznámky”.

Bílý howlit přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných. Uklidňuje city, činí nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

Jaspis (zebra) proslul jako „nejlepší živitel“. Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a uvědomění celku. Používá se při léčbě, sjednocuje všechny aspekty života. Jaspis podporuje oběhový systém, trávení a funkci pohlavních orgánů. Udržuje rovnováhu minerálních látek v těle. Připomíná lidem, aby si vzájemně pomáhali. Srovnává čakry a lze jej použít k jejich správnému nastavení. Každá barva jaspisu přísluší jedné čakře. Tento kámen pomáhá při vybavování snů, zajišťuje ochranu a uzemňuje energie těla. Pohlcuje negativní energii. Jaspis udržuje vyvážený poměr mezi složkami Jin a jang a současně zajišťuje rovnováhu duševní, citové a tělesné roviny s éterickou říší. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické i jiné znečištění včetně radiace. V duševním životě přináší jaspis svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Dodává odvahu pronikat důrazně ke kořeni problému. Nabízí pomoc během konfliktů, k nimž v životě nezbytně dochází. V duševní rovině napomáhá jaspis při rychlém uvažování. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. Na fyzické rovině prodlužuje sexuální rozkoš. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizace a dodává tělu energii.

Avanturín broskvový je kamenem štěstí. Působí vysoce kladně na vše, co má spojitost s prosperitou a majetkem. Pohlcuje elektromagnetický smog, ochrana před zářením z mobilního telefonu. V duševní rovině posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci. Dokáže zavést zpět do minulosti a odkrýt nerovnováhy současnosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Příznivě působí na štítnou žlázu, preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Udržuje rovnováhu krevního tlaku, podněcuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, ulevuje od migrén, má velmi příznivý účinek na posílení zraku. Léčí nadledvinky, srdce, dutiny, svalový a urogenitální systém.

Náramky jsou fotografovány na denním světle a čištěny v horských pramenech Jizerských hor.