Pouze online

Probitatis

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů
Minerály: zlatý písek, oranžový kalcit, hematitové srdíčko, tygří oko
Délka náramku: 16 -18 cm / na požádání lze upravit
Velikost minerálních kamenů 6 mm

Inspirováno přírodou

Více informací

Tento produkt již není na skladě

380,00 Kč

Více informací

Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů. Náramek je velmi flexibilní, je možné ho natáhnout až na obvod cca 24 cm. Kamínky jsou navlečeny na silném pružném vlákně transparentní barvy.

Budete-li chtít velikost náramku upravit, napište to při objednávce do políčka „poznámky”.

Oranžový kalcit je kamenem druhé čakry, ovlivňuje pohlavní orgány, močový měchýř, ledviny i střeva. Napomáhá při nemocech slinivky a žlučníku, při čištění krve a stimuluje činnost ledvin. Napomáhá uvést do rovnováhy ženské hormony, působí příznivě při léčbě sexuálních dysfunkcí i při psychických problémech. Oranžový kalcit dokáže zmenšovat obavy a stres, posiluje sebedůvěruposiluje intuici. Kalcit také dokáže vytvářet vstřícné a harmonické prostředí, podporuje konverzaci a pomáhá prolamovat ledy. Posiluje intuici, zvyšuje sebevědomí a nebo dokonce dokáže zažehnout milostné vztahy. Jeho teplá oranžová barva je velmi energetizující a pokud jej nosíte na ruce, dokáže Vás povzbuzovat, když se cítíte unaveni a bez energie.

Sluneční kámen nebo také Zlatý písek je silně nabitý sluneční energií, která dokonale vnitřně prozáří. Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do domovů. Vnáší do života radost a světlo. Naučí vás umění říkat lidem „ne“. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Napomáhá pozitivnímu myšlení. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Je proti chronickým bolestem v krku, napomáhá při žaludečních vředech, udržuje v rovnováze všechny orgány, ulevuje od bolestí, revmatizmu a potížích s chrupavkami.
Korálek z minerálu Zlatý písek je syntetický polodrahokam.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. Vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost. Pomáhá jednat na základě rozumu místo citů. Pomáhá při rozhodování a důležitých jednáních.

Hematitové srdíčko
Hematit je zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý kámen, který  je mocný ve vytahování nemocí z těla. Zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví. Uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, pomáhá rovnat záda a působí příznivě i při zlomeninách. Zahání úzkost a nespavost. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Krásný dárek pro maminku, babičku, kamarádku, sestru, tetu nebo jinou vaší milovanou osobu, i jako poděkování.

Náramky jsou fotografovány na denním světle a čištěny v horských pramenech Jizerských hor.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: