Pouze online

Náramek z minerálů - bílý Howlit, Rodonit, černý Onyx, Dalmatin Jaspis

Nový produkt

Energetický náramek z minerálních kamenů. Minerály: bílý Howlit, Rodonit, černý Onyx, Dalmatin Jaspis. Vhodný pro všechna znamení zvěrokruhu. Délka náramku: 17-18 cm / na požádání lze upravit. Velikost minerálních kamenů 6 mm. Jedná se o jemný šperk z přírodních materiálů.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

380,00 Kč s DPH

Více informací

Onyx černý zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti Vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu. Redukuje nekontrolovatelné sexuální tužby, působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou. Pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy.

Bílý howlit přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit. Umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných. Uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

Rodonit přináší citovou rovnováhu, navozuje pocit lásky, uzemňuje energii, odstraňuje následky šoku a paniky, pomáhá v případech závislosti na jiných osobách, hojí citová zranění z minulosti, dodává schopnost odpouštět, pomáhá odradit od pomsty, budovat důvěru, zůstat v klidu ve stresových situacích, vyvažuje tělesnou a duševní energii, svému majiteli pomáhá dosáhnout nejvyššího možného potenciálu.

Dalmatin jaspis mírní ukvapenost a neuváženost, učí rozvážnosti a trpělivosti, pomáhá nám dokonale poznat sami sebe. Léčí žaludeční potíže a křeče, podporuje nervový systém a přináší zdravý a klidný spánek. Přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.