Pouze online

Harmony - párové náramky z minerálů

Nový produkt

Energetické náramky pro páry z minerálních kamenů
Minerály: Lávový kámen, Ametyst, Sodalit
Délka náramků: dámský cca 17 cm, pánský cca 19 cm na požádání lze upravit
Velikost minerálních kamenů 8 mm

Vhodné pro znamení váhy, štír, kozoroh beran, panna, lev, střelec a ryby

Více informací

Tento produkt již není na skladě

590,00 Kč s DPH

Více informací

Krásný dárek pro přítele, kamaráda, tatínka, přítelkyni, kamarádku, sestru nebo jinou vaší milovanou osobu, se kterou chcete být neustále propojeni. Každý náramek je jiný, a přes to toho mají mnoho společného.

Lávový kámen prohlubuje spojení s přírodou. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti.
Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození.

Ametyst je kamenem čistoty. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu. Léčí podlitiny, otoky a rány. působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém.

Sodalit má mezi modrými kameny nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, prohlubuje porozumění aktuálním stavům Vašeho života, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty. Při týmové práci přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Odhaluje příčiny obav, fobií, pocitů viny a svazujícího jednání, zvyšuje sebevědomí. Pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem, posiluje nervový systém. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováze metabolismus, posiluje imunitní systém. Snižuje horečku, krevní tlak a příznivě působí na hlasivky, krk a hrtan.

Jedná se o jemné šperky z přírodních materiálů.
Balení obsahuje oba dva náramky z fotografie.